top of page

O mnie

Co sprawia, że definiujesz siebie jako szczęśliwego człowieka? 

Dla mnie, wiążę się to z kilkoma niezbędnymi elementami.

Pierwszym z nich jest niezależność. Jesteśmy wolnymi ludźmi, dlatego też powiedziałam sobie kiedyś, że nigdy nie będę robić niczego wbrew sobie, a każda praca, której się podejmę będzie przyjemnością. Tylko wtedy jesteśmy w stanie rozwijać się i iść naprzód, bo życie jest za krótkie aby spełnia czyjeś marzenia zamiast swoich.

Drugą składową, są podróże. Ale nie takie, z których przywiozę sobie i innym masę pamiątek czy magnesów, tylko takie, dzięki którym staję się najlepszą wersją siebie. Dzięki poznawaniu nowych, różnych i odmiennych od mojej kultur, które wreszcie kształtują mnie jako człowieka tolerancyjnego, szanującego innych oraz otwartego na odmienne poglądy i zdania. 

Na końcu, dopełnieniem mojego szczęścia jest SPORT. 

To właśnie dzięki niemu, jesteśmy w stanie nauczyć się ponosić życiowe porażki, poznawać wspaniałe uczucia jakimi są adrenalina, szczęście i spełnienie. Dodatkowo, potrafimy w pełni zrozumieć potrzeby naszego ciała i kształtować je pod własne potrzeby. 

Wszystkie te wymienione powyżej elementy sprawiają, że wreszcie moje ciało potrafi żyć w zgodzie z duszą, głową i sercem, co staram się każdego dnia pielęgnować.

Dlatego zapraszam Cię serdecznie do mojego świata, w którym chcę się tym szczęściem z Tobą podzielić.

2CB31F10-0288-4B04-AB6F-132679EFF436_edited.jpg
O mnie: Info
bottom of page